Nowe mieszkania - Centrum Maślic Małych - Budynek nr 6

FORMULARZ KONTAKTOWY >>

NoweMieszkania.pl

InfRynek pierwotny - Centrum Maślic Małych - Budynek nr 6

Centrum Maślic Małych - Budynek nr 6

arrowg

DeweloperDeweloper:Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Maślice

InwestycjaInwestycja:Centrum Maślic Małych - Budynek nr 6

LokalizacjaLokalizacja:Wrocław - Fabryczna, ul. Augustowska 80 - 86

PowierzchniaPowierzchnia:50.6 - 98.3 m2

CenaCena:od 4400 zł/mkw

Tel.Tel.:71 354 14 66, 71 354 15 35

FaxFax:71 354 19 11

E-mailE-mail:maslice@maslice.pl

WWWWWW:www.maslice.pl

AtutyAtuty:WindaWindaUsługi w budynkuUsługi w budynku

Augustowska Budynek nr 6

 

Mieszkania w kameralnych budynkach o ponadstandardowym wykończeniu. Każde posiada duży balkon wyłożony płytkami lub podłogą kompozytową oraz dużą komórkę lokatorską (piwnicę) bez dopłaty. Wszystkie budynki bez barier architektonicznych.

 

Tylko u nas w cenie mieszkania:

  • nowoczesne windy (od piwnicy po III piętro),
  • wózkownie - rowerownie w każdej klatce,
  • teren zagospodarowany kompleksowo (zieleń, ławki, chodniki, ulice),
  • bezpłatny parking naziemny.

Mieszkania dostępne w programie Mieszkanie Dla Młodych

Budujemy bez kredytu - mamy czystą hipotekę. 

Akty notarialne już po trzech miesiącach od odbioru.

 

Bezpieczniej niż u dewelopera.

 

Termin oddania mieszkań z pozwoleniem na użytkowanie - do 30 kwietnia 2017 r.

 

MIESZKANIA WARTE ZAMIESZKANIA - pełna lista mieszkań >>>>>

 

Budynek nr 6, ostatni z kompleksu budynków wielorodzinnych, położony jest w Centrum Maślic Małych we Wrocławiu w obrębie ulic Augustowskiej i Reszelskiej. Jest to cicha, spokojna i bardzo zielona okolica. W sąsiedztwie istnieją budynki wielorodzinne przy ul. Reszelskiej i Pasłęckiej, oraz segmenty jednorodzinne przy ul. Augustowskiej zrealizowane przez Spółdzielnię Budowlano-Mieszkaniową "Maślice". Istniejące ścieżki rowerowe sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi i ułatwiają komunikację z okolicznymi ośrodkami rekreacyjnymi. Bliskość lasów, zbiorników wodnych oraz panujący tu spokój i cisza powodują, że mieszkańcy mogą odpoczywać w komfortowych warunkach.

 

Nasza okolica

 

W sąsiedztwie przy ul. Suwalskiej 5 położony jest Zespół Szkolno Przedszkolny nr 12 Szkoła Podstawowa nr 26 Najnowocześniejszy obiekt edukacyjny we Wrocławiu.

 

Niedaleko powstał Stadion Miejski przy alei Śląskiej. Jest to najnowocześniejszy obiekt sportowy we Wrocławiu. Oprócz realizacji głównego zadania czyli rozgrywek UEFA Euro2012 stadion będzie pełnił funkcje dodatkowe takie jak: zapewnienie mieszkańcom miasta bogatej oferty spędzania czasu wolnego oraz stworzenie miejsca, w którym będzie można organizować wielkie wydarzenia kulturalne takie jak koncerty międzynarodowych gwiazd.

 

W obrębie Stadionu Miejskiego zaprojektowano przestrzenie, w których odbywają się: mecze ligowe WKS Śląsk; imprezy masowe; targi, wystawy i konferencje. 

 

Autostradowa Obwodnica Wrocławia – to kluczowa inwestycja drogowa dla miasta. Przez Maślice przebiega na estakadzie od ul. Kosmonautów nad ul Królewiecką i Maślicką do mostu na Odrze nad stopniem wodnym Rędzin. Na odcinku zabudowanym zainstalowane są ekrany akustyczne. Przeprawa przez Odrę będzie najdłuższą w Polsce i jedną z najdłuższych w Europie przepraw zawieszonych na jednym pylonie typu H wysokości 122 metrów.

 

Tramwaj - Nowoczesne rozwiązanie komunikacji miejskiej zapewnia szybki transport spod stadionu miejskiego nie tylko do centrum miasta.

 

Szpital na Stabłowicach - w nowym Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II jest ponad 500 łóżek. Przeniesiono tam wszystkie oddziały, które funkcjonowały w likwidowanych Szpitalach: im. Marciniaka przy ul. Traugutta i Kolejowym przy al. Wiśniowej.

NazwaMetrażLiczba pokoiPiętroCena m2Cena całościRzut

Augustowska 84/351,00204 800 zł244 800 zł zobacz

Augustowska 86/151,00204 800 zł244 800 zł zobacz

Augustowska 84/451,702I4 900 zł253 330 zł zobacz

Augustowska 84/751,602II4 900 zł252 840 zł zobacz

Augustowska 82/1098,304III4 400 zł432 520 zł zobacz

Augustowska 82/1260,402III4 800 zł289 920 zł zobacz

Vademecum kupującego

Przed zakupem – sprawdź dewelopera!

Przed zakupem – sprawdź dewelopera!

Wybór mieszkania jest bardzo poważną decyzją, dlatego przed podpisaniem ostatecznej umowy konieczne jest dokładne poznanie firmy, która będzie realizowała nasze marzenie o własnym M. Wiarygodność dewelopera możemy bez problemu sprawdzić samodzielnie. Podstawowe czynności jakie należy w tym celu wykonać opisano poniżej.

czytaj więcej >>

Podatek od najmu w kilku krokach

Podatek od najmu w kilku krokach

Rozliczanie podatku od najmu jest dość skomplikowane – wymaga bowiem znacznej wiedzy i doświadczenia. Mimo to, ogólny sposób postępowania można opisać w kilku prostych punktach. Pierwszym krokiem jest oszacowanie przychodów płynących z najmu, a także związanych z nimi kosztów. Należy też policzyć, która forma rozliczania podatku będzie dla nas najkorzystniejsza. Jeśli wybierzemy ryczałt, trzeba zdecydować, czy będziemy się rozliczać miesięcznie, czy kwartalnie.

czytaj więcej >>

Mieszkanie na parterze?

Mieszkanie na parterze?

Mieszkania położone na parterze w ofertach deweloperów zazwyczaj są tańsze niż lokale położone wyżej. Parterowe usytuowanie uważa się za uciążliwe i mniej bezpieczne. Z tego powodu deweloperzy starają się skusić klientów dodatkowymi atutami, takimi jak np. duży taras czy własny ogródek. Zastanawiając się nad wyborem własnego mieszkania, nie zapominajmy, że lokale na parterze mają też swoje zalety.

czytaj więcej >>

Wspólnota mieszkaniowa – wspólne prawa, wspólne obowiązki

Kupujesz mieszkanie. Stajesz się nie tylko jego właścicielem, ale i – równocześnie – członkiem wspólnoty mieszkaniowej. Czy wiesz, co się z tym wiąże? Jakie wynikają z tego prawa, a jakie obowiązki? Wspólnota mieszkaniowa to jednostka organizacyjna zarządzająca częściami wspólnymi nieruchomości, która należy do jej członków.Wspólnota staje się zatem gospodarzem budynku.

czytaj więcej >>

Mieszkanie pod Warszawą? Czemu nie!

Stale pogarszająca się sytuacja na polskim rynku pracy, zahamowanie wzrostu wynagrodzeń oraz brak jakiejkolwiek perspektywy poprawy sytuacji w naszym kraju sprawiają, że wszelkie inwestycje mieszkaniowe podejmujemy ostatnio bardzo ostrożnie. Z uwagi na kryzys ekonomiczny dokładnie porównujemy ceny wielu dostępnych na rynku ofert, coraz częściej także szukamy mieszkań położonych poza miastem.

czytaj więcej >>

Formalności, które czekają nabywcę lokalu mieszkalnego

Mieszkanie kupione. Teraz czas dopiąć na ostatni guzik wszystkie formalności. „Jakie jeszcze formalności?” - wielu szczęśliwych nabywców łapie się za głowę. W ferworze odbioru mieszkania, remontów, wykończeń i upragnionych przeprowadzek zapominają o kilku ważnych sprawach...

czytaj więcej >>

Wykańczanie mieszkania w trzech krokach – budżet, zakup materiałów, wybór ekipy

Kupno mieszkania to ważny moment – spełnione marzenie, ale i początek drogi pełnej pułapek, czyli wykańczania nowego lokum. Zanim wprowadzimy się do własnego M, musimy przecież stawić czoła logistycznemu wyzwaniu. Co robić, żeby mu sprostać?

czytaj więcej >>

Najnowsze artykuły

Aktualności filmowe

Oferty - nowe mieszkania i domy

Nowe mieszkania Wrocław - dzielnice

Nowe mieszkania Wrocław - okolice

Aktualności

Belleville inspirowany Francją

Belleville inspirowany Francją

To inwestycja o niewątpliwych walorach estetycznych i wysokiej funkcjonalności. Postawiono tu na połączenie atrakcyjnej i dogodnej lokalizacji (...)

przeczytaj cały artykuł

Dmowskiego 19 - nowoczesność wśród zieleni

Dmowskiego 19 - nowoczesność wśród zieleni

Inwestycja powstaje aktualnie we Wrocławiu, na Kępie Mieszczańskiej przy ulicy Romana Dmowskiego 19. Lokalizacja w samym centrum miasta to doskonała (...)

przeczytaj cały artykuł

Inwestycja Miasto Moje

Inwestycja Miasto Moje

Inwestycja znajduje się na Żeraniu, przy ul. Marywilskiej 58 (10 km od centrum Warszawy). Obiekt jest realizowany przez dewelopera Ronson Development (...)

przeczytaj cały artykuł

Aura Sky

Aura Sky

To ciekawa inwestycja z nowoczesną, modernistyczną architekturą z dużymi przeszkleniami i ogromnymi oknami, pozwalającymi podziwiać piękną okolicę. (...)

przeczytaj cały artykuł

Zawiła, Kraków, Kliny to nowa inwestycja położona w stolicy Małopolski

Zawiła, Kraków, Kliny to nowa inwestycja położona w stolicy Małopolski

Kraków i dzielnica Kliny to wprost idealne miejsce do zamieszkania wraz z rodziną. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które cenią sobie (...)

przeczytaj cały artykuł

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

www.nowemieszkania.pl 2013 Imedia Group 03-918 Warszawa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14, fax. 22 616-07-17 biuro@nowemieszkania.pl